Представительство Европейского Туроператора «1000 UT»Украина 1000 дорог
+38 (044) 225 25 08
Курс валютEuro - 31.35 $ US dollar - 27.65

Будапешт из Киева (поезд+автобус) от 203 EUR ½ DBL - 6 дней/3 ночи! Лечебные туры в Венгрию, Чехию, Словению, Израиль! НОВИНКА! Тур «БУДАПЕШТ+ПРАГА» 6 дней от 303 евро, а/к Wizzair! Индивидуально в Прагу на автобусе, 5 дней от 197 евро! Израиль, Пасха на Святой , 1/2 DBL - 995 дол, семь дней эксурсий с авиаперелётом, 8 дней, 23.04-30.04.2019! Экскурсионные туры в Испанию 5 дней от 254 евро! Грузинская сказка, заезд пятница и воскресенье, 1/2 DBL - 299 дол, 5 дней. Знакомство с Литвой от 249 евро на рейсовом автобусе!

Вебинары
Новости

Сад Клода Моне в Живерні, справжній витвір мистецтва, Франція

Сад Клода Моне (Jardin de Claude Monet) в Живерні по праву можна назвати справжнім витвором мистецтва, на яке можна милуватися нескінченно. Тихе село Живерні так би і залишилася спокійною мальовничій провінцією, якби не художник-імпресіоніст, який проїжджав мимо на поїзді і закохався в місцеву красу.

Завдяки Клоду Моне сюди щорічно приїжджають туристи, охочі в реальності познайомитися з усіма пам’ятками садиби великого генія.

Моне настільки шалено любив квіти, що висадив на своїй ділянці цілу оранжерею різних сортів. Всі буйство фарб, гра світла і тіні, неповторні пейзажі, що потопають у зелені відбивалися на картинах художника, які він малював з особливою любов’ю. Трохи пізніше на ділянці за будинком Моне організував сад на воді, основною визначною пам’яткою якого стали квітучі весь рік латаття. Їх особливо любив малювати художник.

Практично щодня, починаючи з п’ятої ранку, художник проводив час у цьому саду, переносячи всю навколишню красу на полотна. Саме в цей час творіння Клода Моне були високо оцінені шанувальниками художнього мистецтва, і він заслужив популярність. Помилуватися на квітучий сад приїжджало чимало соратників великого художника, Живерні стала асоціюватися з гучним ім’ям Моне.

Імпресіоніст прожив довге і щасливе життя, залишивши після себе неповторні витвори мистецтва. Сьогодні в садибу Моне може потрапити кожен бажаючий. Там як і раніше ростуть і чарують божественним ароматом троянди, в ставку плавають білі латаття, а в повітрі літає безсмертний дух імпресіонізму.

On-line бронирование
Забронировать
Быстрый поиск тура


от до
Разработан компанией НьюАрт 2013